Strona Główna Schemat działania Walczący ojcowie Pomóż Galeria Filmy November 27 2021 04:03:51
Nawigacja
Strona Główna
Schemat działania
Walczący ojcowie
Pomóż
Kontakt
Zamaskowana PRZEMOC !
Wstyd, blokada, obawa???
Przemek i Wiktor wie
Prawdy życiowe
Powiększ napisy w górnym prawym rogu A+/a-
Tata kocha z natury
Pierwsza NIENORMALNA
zasada polega na zakładaniu ,że rzucane przez zdesperowane kobiety bezpodstawne oskarżenia „złego taty” dla dobra dzieci trzeba przyjąć i na wszelki wypadek wesprzeć matkę w jej strategi.
NATURALNIE i z zasady domyślnie instytucje winny zakładać ,że ojciec kocha swoje dzieci i chce dla nich dobrze. W przeciwnym wypadku hasło "dziecko ma prawo do mamy i taty" pozostanie tylko pustym sloganem ;( Dla dobra przyszłych rodzin nie gódźmy się na wspieranie zachowań motywowanych finansowo a godzących w PRAWDZIWE DOBRO DZIECKA.
Jedyną możliwością odbudowy relacji ojca z dziećmi jest wyrównanie praw, mądre wsparcie osób obiektywnie kierujących się dobrem dzieci oraz zaniechanie obecnych działań przez matkę.
Fragment odezwy jednego z nas do nas :
"Dopóki matki i sądy nie zrozumieją, że dzieci powinny wychowywać się w poczuciu miłości obojga rodziców, że dzieci są zarówno mamy jak i taty, że oboje rodzice mają równe prawa i tak samo mocno kochają swoje dzieci, to i tak niczego nie osiągniecie"

Dlatego tak ważna jest rola wszystkich dookoła. Nie gódź się, nie solidaryzuj, nie udawaj ,że nie znasz problemu. Tak jak na szczytach władzy ludzie zrozumieli ,że milczenie czy rozmawianie z Putinem nie przystoi !
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 62,875 Unikalnych wizyt